+ 372 6 509 006
0item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kaupade kojuveo tingimused e-poest ostmisel

1. E-poest ostmisel toimub kõigi kaupade kojuvedu Tallinna piires tasuta ostja elukoha juurde, autoga ligipääsetava lähima kohani.
Kauba kandmine ostja korterisse või eemalolevasse paika toimub eraldi tasu eest – 12 eurot iga ostetud toote eest. Ülaltoodud kauba kandmise tasu arvestab e-pood Teie poolt esitatud soovi korral ostukorvis automaatselt.
2. Eesti piires.
Kauba kojuveo puhul Eesti piires, väljaspoole Tallinnat, võetakse transpordi maksumuseks 10 % ostetud toote algmüügihinnast (st allahindlusi ei arvestata) juhul, kui ostukorvi väärtus on vähemalt 100,- EUR. Kui ostukorvi väärtus on alla 100,- EUR, siis kehtib ühtlane transpordi hind 9,90 EUR. Kaup tuuakse teie kodu ukseni. Ülaltoodud kauba transpordi maksumuse arvestab e-pood Teie poolt esitatud soovi korral ostukorvis automaatselt.
3. Tulen ise järele Mööblimaja lattu.
Loomulikult jääb igaühele alati võimalus viia kaup ära oma transpordiga meie laost Mulla tn. 1, Tallinnas või tellida ise muu transport kui leitakse endale vastuvõetavam variant. Teie valida on Omniva, Cargobus jt. kullerfirmad.

Kaupade kojuveo tingimused kauplusest ostmisel

1. Tasuta transport Tallinna piires.
Tallinna piires kuulub tasuta transportimisele Mööblimajast ostetud kaup, mis on  raskem kui 15 kg või mahult suurem kui 0,5 m³ või pikkuselt suurem kui 2 m või kallim kui 200 €. 
Tasuta transpordi all mõistetakse esmakordset kauba kohale viimist kliendiga kokkulepitud ajal ostja elukoha juurde, autoga juurdepääsetava lähima kohani.
* Märkus - Tasuta transportimisele ei kuulu Mööblimajas asuvatest rendifirmadest ostetud kaup.
2. Kauba kandmine ostja korterisse.

Kauba kandmine ostja korterisse või juurdepääsetavast kohast eemal olevasse paika toimub eraldi tasu eest iga korruse eest kinnitatud hinnakirja alusel (liftiga viimisel võetakse ainult ühe korruse hind):

- köögikomplektid, pehme mööbli komplektid, nurgadiivanid: 10 €;
- diivanid, diivan-voodid: 8 €;
- seinasektsioonid, vitriinid, riidekapid, lastetoa komplektid: 6 €;
- tugitoolid, kiiktoolid, kontorilaua komplektid, büroomööbel, kummutid, tualettlauad, öökapid, kirstud, kušetid, voodid, narid, madratsid, kattemadratsid, kattetekid: 4 €;
- arvuti- ja kirjutuslauad, diivani- ja serveerimislauad, esikumööbel, järid ja tumbad, köögilauad, köögi riiulid, üksikud köögikapid, köögi nurgaistmed, majapidamisriiulid, nagid ja postamendid, riiulid, suvilamööbel, söögilauad, toolid ja baaripukid, taburetid, bürootoolid, telerialused, peeglid, valamud, vannitoakapid: 3 €

3. Transport Tallinna piirest väljapoole ja väikeste kaupade transport Tallinna piires.

Väiksemahulise kauba transport Tallinna piires, mis on kergem kui 15 kg või mahult väiksem kui 0,5 m³ või pikkuselt lühem kui 2 m või odavam kui 200 € või korduva veo puhul kui klient ei võtnud kokkulepitud ajal vastu tasuta transporditud kaupa, toimub kinnitatud hinnakirja alusel:

- Kalamaja, Kopli, Pelgulinn. 6 €
- Kadaka, Kesklinn, Kristiine, Mustamäe, Õismäe 8 €
- Lasnamäe, Männiku, Nõmme 10 €
- Merivälja, Pirita, Pirita-Kose 12 €

Tallinna piirest väljapoole toimub tasuline kauba vedu kinnitatud hinnakirja järgi:

- Harku, Laagri, Tiskre, Veskimöldre 14 €
- Muuga, Mähe, Peetri, Saue, Tabasalu 16 €
- Assaku, Haabneeme, Jüri, Keila, Loo, Maardu, Miiduranna, Pringi, Randvere, Saku, Viimsi, Vääna 19 €
- Aruküla, Keila-Joa, Kiili, Kiisa, Lagedi, Leppneeme, Püünsi, Rohuneeme, Vaida 22 €
- Kiiu, Klooga, Kose, Kose-Uuemõisa, Raasiku, Ravila 27 €
- Kehra, Kuusalu, Paldiski, Riisipere 32 €

Kaugemale kui 50 km võib vedu toimuda erandkorras eraldi kokkuleppe alusel 0,5 €/km arvestusega sinna ja tagasi. Suure kaubakoguse puhul (maksumusega üle 2000 €) 0.75 €/km arvestusega sinna ja tagasi.

Märkus: transportimise tasu sisse kuulub kauba kohale viimine ostja elukoha juurde, autoga juurdepääsetava lähima kohani. Tasu sisse ei kuulu kauba kandmine korterisse või juurdepääsetavast kohast eemal olevasse paika.

4. Omniva ja Cargobussi kojuvedu.
Saate ka ise tellida kojuveo Omniva kullerteenuse kaudu, millel pole kauguse piirangut ning selle hind võetakse Omniva internetiportaalist. Samuti saate tellida Cargobussi kullerteenuse, mille tingimused saate lingist www.cargobus.ee.