+ 372 6 509 006
0item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Toote garantii

1. Mööblimaja AS vastutab kauba kvaliteedile mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest tarbijale.

2. Tarbijale müügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud kauba kvaliteedile mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega. (VÕS § 218)

3. Esimesel kuuel kuul peab Mööblimaja AS tõestama, et tegemist ei ole tootmispraagiga. Järgmised 1,5 aastat peab tõestama klient, et tegemist on tootmispraagiga.

4.Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Mööblimaja AS kulul.

5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos tagastuse transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

6. Toote garantiitunnistuseks on Teile saadetud kauba arve.

Raha tagasi garantii

1. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja saada 100% ettemakstud raha tagasi. Ka tagastamise transpordikulu katab Mööblimaja AS.
2. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud Teie eritellimuse järgi.
3. Toote tagastamiseks palun täitke tagastamisavalduse vorm, kus on ära toodud järgmine info:Teie nimi, kontaktandmed, tagastatava toote tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.
4. Raha kanname Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemisest, kuid mitte varem kui kaup on Mööblimaja lattu tagastatud.
5.Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.

Toote tellimisega kaasnenud probleemi kiiremaks lahendamiseks palume edasta meile järgmine tagastamisavaldus:

T a g a s t u s

Palume Teil täita tagastusvorm, millise toote kohta soovite esitada avalduse.

Mööblimaja Aktsiaseltsile, Mulla 1, Tallinn 10611, faks 6509000, e-post: info@mooblimaja.ee* Nõutud väljad

Powered by WebForms

* märgitud väljade täitmine on kohustuslik.

Kinnitan, et kauba vastuvõtmisel ja kauba käsitlemisel olen lähtunud Mööblimaja e-poe kaudu ostmise üldtingimustest.