+ 372 6 509 006
0item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Maksmine e-poes

Tasumine pangalingiga
E-poest ostmisel tuleb pärast ostu vormistamist Teie ekraanile ettemaksuarve. Peate ettemaksuarve tasumisele kuuluvast summast tasuma vähemalt 50% (alla 100€ ostude puhul peab olema tasutud 100% tasumisele kuuluvast summast), et Teie tellimus täitmisele võetaks. Ettemaksuarve saadetakse Teile automaatselt ka e-postiga. Ettemaksuarvet on võimalik koheselt tasuda ekraanil oleva pangalingi kaudu, valides teile sobiva panga, mille kaudu makse teostada ning järgides ekraanil olevaid juhiseid.
Tasumine arvega
Ettemaksuarvet, mis saadetakse Teie e-posti aadressile, on võimalik tasuda pangaülekandega internetipangas, pangakontoris kui ka pangaautomaadis. Pärast arve laekumist võetakse Teie tellimus täitmisele.
Järelmaksuga tasumine
Kui soovite e-poes tellimuse eest tasuda järelmaksuga, siis täitke vajalikud lisaväljad vastavalt Järelmaksu tingimustele ning vastuse järelmaksu taotlusele saate kohe. Esimese sissemakse tasumine peab toimuma järelmaksu taotleja arveldusarvelt.
Kinkekaartidega tasumine
E-poes Mööblimaja AS kinkekaartidega tasuda ei saa.

Maksmine kaupluses kohapeal

Maksmine sularahaga, pangakaartidega või kinkekaartidega.
Kauplusest ostmisel saab maksta sularahas ja kõikide peamiste pangakaartidega, samuti Mööblimajast ostetud kinkekaartidega.
Arvega tasumine
Soovi korral saab kauplusest ettemaksu arve, mille peab tasuma 7 päeva jooksul, siis võib kauba kätte saada. Kui selle aja jooksul tasumist pole toimunud, annulleeritakse tellimus ja broneeritud tooted vabastatakse müügiks teistele klientidele.
Riigieelarvelistele asutustele kehtivad pikemad tasumise tähtajad kui asutused esitavad nõutavad maksmise garantiikirjad.
Järelmaksuga ostrmine
Järelmaksu soovi korral täidetakse kohapeal nõutav vorm ja vastus järelmaksu saamise või äraütlemise kohta saadakse 10-15 minuti jooksul. Kui lisaks taotlusele on vaja ka kliendi pangakonto väljavõtet, võib taotluse läbivaatamiseks kuluda kuni 2 tundi.
Järelmaksu saamise tingimustega saate tutvuda SIIN.